Výlety na Cessnách

Cessny jsou ideálním prostředkem pro vyhlídkové lety letadlem a to hlavně díky tomu, že se jedná o hornoplošníky, tzn. letadla s křídlem umístěným na horní straně trupu. To pilotovi i cestujícím umožní ničím nerušený výhled.

Výlety letadlem z Prahy nabízíme na letadlech typu Cessna 152 a Cessna 172.

Cessna 152

Let letadlem Cessna 152
Letadlo Cessna 152 je dvoumístný jednomotorový hornoplošník vyráběný ve Spojených státech. Vzhledem k jeho jednoduché pilotáži a velké stabilitě, je používán leteckými školami po celém světě.

Pokud plánujete výlet letadlem absolvovat sami, je to správná volba. Let je ekonomičtější než větším letadlem C172, při zachování vysoké úrovně bezpečnosti a spolehlivosti.

Cessna 172

Jedná se o větší model, než je Cessna 152. Cessna 172 je čtyřmístný hornoplošník, rovněž vyráběný ve Spojených státech. Letadlo má oproti předchozí variantě vyšší výkon a nabízí vyšší komfort a lepší stabilitu, při totožné úrovni bezpečnosti a spolehlivosti. To dokazuje i fakt, že se jedná o nejprodávanější letadlo na světě.

V případě, že plánujete let ve dvou nebo ve třech, případně si chcete užít více místa a vyšší komfort, zvolte si pro váš výlet letadlem Cessnu 172.